Ağva – Şile – Polonezköy Turu

Fiyat

0.00

Süre

Tur Tipi

Açıklama

Sizlere unutulmaz bir doğa turu deneyimi yaşatmak için hazırladığımız vip araçlarla Günübirlik Şile Ağva Polonezköy Turu’na hoş geldiniz!

Turumuzun ilk durağı Şile olacak. Şile, Karadeniz’in muhteşem sahilleri ve doğal güzellikleriyle ünlü bir ilçe. Burada, tarihi Şile Kalesi ve Şile Feneri’ni ziyaret edebilir, Ayazma Plajı’nda yüzme keyfi yaşayabilirsiniz. Şile’de ayrıca lezzetli deniz mahsulleri restoranları da mevcut. Turumuzda size özel rezervasyonlarımızla, en sevilen restoranlarda yer ayırtıyoruz.

Ardından, Ağva’ya doğru yola çıkıyoruz. Sakarya Nehri’nin denize döküldüğü bu muhteşem yer, doğal güzellikleri ve ahşap evleriyle göz kamaştırıyor. Ağva’da yürüyüş yapabilir, orman içinde bisiklet sürüşü yapabilir, nehir kenarında piknik yapabilirsiniz. Ağva’da konaklamak isterseniz, size özel konaklama seçenekleri de sunuyoruz.

Turumuzun son durağı Polonezköy olacak. Polonezköy, İstanbul’un yakınlarındaki muhteşem bir doğal güzelliği. Burada orman yürüyüşleri, bisiklet sürüşleri yapabilir, tarihi Polonezköy Rum Ortodoks Kilisesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Polonezköy’de ayrıca ünlü restoranları ve kafeleriyle de tanınıyor.

Turumuzda size en konforlu şekilde hizmet vermek için vip araçlarımızda özel olarak tasarlanmış koltuklarımız, geniş ayak mesafelerimiz ve hızlı wifi bağlantımız bulunuyor. Ayrıca, tüm öğle yemeği, içecek ve diğer konaklama detayları da bizim tarafımızdan organize ediliyor.

Siz de doğayla iç içe unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız, vip araçlarla Günübirlik Şile Ağva Polonezköy Turu’muza katılın. İstanbul’un stresinden uzaklaşıp, doğanın tadını çıkarın. Turumuzu kaçırmayın, hemen bizimle iletişime geçin!

Tur Rezervasyonu

Tur Bilgileri

Max. Katılımcı

15

Min. Yaş

Tur Lokasyonu

Çevirmen

Diğer Turlar

Yat Turu

Yat Turu

0.00
Yalova Turu

Yalova Turu

0.00
Uludağ Turu

Uludağ Turu

0.00
Whatsapp'a Git
Rezervasyon İçin ->
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?