Günlük Kartepe

Fiyat

0.00

Süre

Tur Tipi

Açıklama

Sizlere unutulmaz bir doğa turu deneyimi yaşatmak için hazırladığımız Vip araçlarla Günlük Kartepe Turu’na hoş geldiniz!

Turumuzun ilk durağı Sapanca olacak. Sapanca Gölü, doğal güzelliği ve huzur veren atmosferiyle ünlü bir bölge. Göl kenarında yürüyüş yapabilir, bisiklet sürüşleri yapabilirsiniz. Ayrıca Sapanca’da yapılan yerel ürünleri tadabilirsiniz.

Ardından, Kartepe’ye doğru yola çıkıyoruz. Kartepe, İstanbul’a yakın muhteşem bir kayak merkezi. Burada, doğal güzelliklerin ortasında nefes kesen manzaralar eşliğinde, teleferikle zirveye çıkabilirsiniz. Zirvede kısa bir yürüyüşle çevredeki doğal güzellikleri keşfedebilirsiniz.

Turumuzda size en konforlu şekilde hizmet vermek için Vip araçlarımızda özel olarak tasarlanmış koltuklarımız, geniş ayak mesafelerimiz ve hızlı wifi bağlantımız bulunuyor. Ayrıca, tüm öğle yemeği, içecek ve diğer detaylar da bizim tarafımızdan organize ediliyor.

Siz de doğayla iç içe unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız, Vip araçlarla Günlük Kartepe Turu’muza katılın. İstanbul’un stresinden uzaklaşıp, doğanın tadını çıkarın. Turumuzu kaçırmayın, hemen bizimle iletişime geçin!

Tur Rezervasyonu

Tur Bilgileri

Max. Katılımcı

15

Min. Yaş

Tur Lokasyonu

Çevirmen

Diğer Turlar

Yat Turu

Yat Turu

0.00
Yalova Turu

Yalova Turu

0.00
Uludağ Turu

Uludağ Turu

0.00
Whatsapp'a Git
Rezervasyon İçin ->
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?