Yalova Turu

Fiyat

Süre

Tur Tipi

Açıklama

Seyahat acentamızın özel Vip araçlarıyla yapacağınız Yalova turu, haftanın yorgunluğunu atmak ve doğanın içinde huzur bulmak için birebir! İstanbul’dan hareket edip, Yalova’nın eşsiz güzelliklerini keşfedeceğiniz bu turda, tarihi ve doğal güzelliklerin bir arada buluştuğu yerleri gezecek, bol oksijenli doğal ortamlarda soluklanabileceksiniz.

Turumuzun ilk durağı, dünya çapında ünlü Kaplıca’da yer alan Yalova Termal Turizm Merkezi olacak. Burada, termal havuzlarda yüzme imkanı bulabilir, cilt ve kas sağlığınıza faydalı olan termal suyun tadını çıkarabilirsiniz.

Ardından, Şeyh Edebali Türbesi, Yürükçalı Plajı, Sudüşen Şelalesi gibi Yalova’nın en önemli turistik yerlerini ziyaret edeceğiz. Doğal güzellikleri ile ünlü Yalova’da bol bol fotoğraf çekme fırsatını da kaçırmayacaksınız.

Turumuzda size en konforlu şekilde hizmet vermek için Vip araçlarımızda özel olarak tasarlanmış koltuklarımız, geniş ayak mesafelerimiz ve hızlı wifi bağlantımız bulunuyor. Ayrıca, tüm öğle yemeği, içecek ve diğer detaylar da bizim tarafımızdan organize ediliyor.

Siz de haftanın stresini atmak, doğanın tüm güzelliklerini keşfetmek ve kendinize zaman ayırmak için seyahat acentamızın Vip araçlarıyla Yalova turumuza katılın. Yalova’nın termal suları, şelaleleri ve doğal güzellikleri ile dolu muhteşem bir gün geçirmek için turumuza hemen kayıt olun!

Tur Rezervasyonu

Tur Bilgileri

Max. Katılımcı

15

Min. Yaş

Tur Lokasyonu

Çevirmen

Diğer Turlar

Whatsapp'a Git
Rezervasyon İçin ->
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?