Şehir İçi ve Şehirler Arası Transfer

Anında İletişim

Whatsapp hattımızla anında bize ulaşarak bilgi ve rezervasyon alabilirsiniz.

+90 216 888 6 366

7/24 numaralarımızdan bizlere ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

Şehir içinde, kendi belirlediğiniz herhangi bir noktadan sizi alıp gitmek istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. İstediğiniz lokasyonlar arasında kolay ve hızlı şekilde seyahat etmenizi sağlıyoruz. Belirlediğiniz tarihte ve tam saatinde istediğiniz noktaya gelerek sizi karşılıyoruz. İster havalimanından şehir merkezine isterseniz de kaldığınız otelden ya da evinizden şehrin istediğiniz noktasına konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz. 

Şehirlerarası tur hizmetimizde de istediğiniz herhangi bir adreste sizi karşılıyoruz. Bulunduğumuz şehir dışında belirlediğiniz bir noktaya ulaşmanızı sağlıyoruz. Tatil, iş görüşmeleri ya da acil durumlar nedeniyle yapmak istediğiniz şehir dışı yolculuklarını keyifle geçirmenizi amaçlıyoruz. Ankara, Antalya, İstanbul ve Rize’den Türkiye’nin pek çok farklı şehrine rahatlıkla ve güvenle ulaşabilirsiniz. 

Özel transferlerinizi kalite ve rahatlık anlamında üst düzeye taşıyoruz. Ayrıca zamanı hızlı ve doğru yönetiyor, kıymetli vaktinizi verimli kullanmanızı amaçlıyoruz. 

Whatsapp'a Git
Rezervasyon İçin ->
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?