Evet. DMN Travel Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 belgelerine sahiptir. Tüm araçlar zorunlu kaza ve koltuk sigortasına sahiptir. Bu belgelere sahip olmayan hiçbir kuruluş ticari yolcu taşıma hizmeti veremez. 

Bir bebekle yolculuk yapıyorsanız, kendi bebek otomobil koltuğunuzu getirmenizi öneririz. Eğer böyle bir imkânınız yoksa rezervasyon formunuzun not kısmına, çocuk koltuğu talebinizi belirtmelisiniz.  

Transferinizin gerçekleşeceği saatten 24 saat önce herhangi bir kesinti olmaksızın transfer rezervasyonunuzu iptal edebilir veya değiştirebilirsiniz. 

Havalimanı karşılama ekibimiz mevcuttur. Karşılama ekibi hizmeti talep etmediyseniz personelimiz sizi araç lokasyonuna yönlendirecektir. 

Web sitemiz ve iletişim bölümündeki telefon numaralarımız üzerinde bizlere 7 gün 24 saat rezervasyon yapabilirsiniz. 

Rezervasyonunuza 2 saat kala tüm değişikliği yapabilirisiniz. Rezervasyon sırasında size atanmış personelimizin iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. 

Transferinize 1 saat kala rezervasyon yapabilirisiniz. Acil durumlar için yine bize ulaşabilirsiniz. Firmamız sizin için bir çözüm üretecektir. 

Tabii ki! Gitmek istediğiniz varış noktasına tek yön transfer rezervasyonu yapabilirsiniz. Örneğin; havalimanından otele veya otelden havalimanına olacak şeklinde rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. 

Seyahatinizi bizimle planlayın

Unutulmaz bir tura hazır mısınız?

Whatsapp'a Git
Rezervasyon İçin ->
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?