Şoförlü Araç Kiralama

Anında İletişim

Whatsapp hattımızla anında bize ulaşarak bilgi ve rezervasyon alabilirsiniz.

+90 216 888 6 366

7/24 numaralarımızdan bizlere ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

DMN Travel kurum çalışanlarına yönelik sunulan pek çok hizmetin yanında ‌PROGO şoförlü araç kiralama hizmeti özel olarak seçilmiş, profesyonel şoförler eşliğinde rezerve edilen araçları müşterilere ulaştırıyor. Yolculukları boyunca ister günlük ya da saatlik ister haftalık ya da aylık olarak yolculara eşlik eden şoförlü araçlarımız hizmetinizdedir.

Alanında uzman ve güzergaha hâkim olan sürücülerimiz, sizi en kısa sürede istediğiniz noktaya ulaştırır. Belirlediğiniz süre boyunca uygun gördüğünüz her adrese ulaşmanızı sağlayan profesyonel şoförlerimiz, sizi beklemekle görevlidir. İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı başta olmak üzere şehir merkezinden istasyonlara kadar gitmek istediğiniz tüm noktalara vakit kaybetmeden ulaşmanızı sağlıyoruz. Günlük bakımları tamamlanan ve içi yapılı olan son model ve lüks VIP araçlarımızla kişisel ya da kurumsal ihtiyaçlarınıza çözüm oluyoruz.

Araç şoförlerimiz minimum 5 yıllık ehliyet tecrübesine sahip olup ilk yardım eğitim sertifikasına sahiptir. Ayrıca İBB şoför kartına sahip olup SRC belgeleri mevcuttur.

Şoförlü araç kiralama hizmeti kapsamında en çok tercih edilen araç modelleri arasında ‌Mercedes ‌Vito ve ‌Mercedes ‌Sprinter araçları bulunuyor. Kişi sayısına ve ihtiyaca göre tercih edilen bu araçlardan ‌Mercedes ‌Vito’da ister çekirdek aileniz ile isterseniz 6 kişiye kadar çıkabilen arkadaş gruplarınızla seyahat edebilirsiniz.

Konforlu bir seyahatten beklenen her ihtiyacı fazlasıyla karşılayan araç yüksek kalite standartlarına sahip hizmet güvencesiyle ayaklarınızı yerden kesiyor. ‌Mercedes ‌Sprinter minibüs tipi araçlar ise 12 kişiye kadar çıkabilen kalabalık arkadaş gruplarınız için ya da özel gün ve davetlerinizde ulaşım desteği sağlamak istediğiniz misafirleriniz için doğru tercih oluyor. Şehir içi ve şehir dışı transferler için unutulmaz bir yolculuk vadeden ‌Mercedes minibüsler misafirlerinizle beraber onların bavul ve eşyalarını da içine alabiliyor.

Whatsapp'a Git
Rezervasyon İçin ->
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?