Tahsis

İş hayatınızda, sosyal yaşantınızda ve özel günlerinizde saatlik, günlük, haftalık veya aylık şoförlü araç tahsis seçenekleri ile 7/24 kaliteli ve keyifli seyahat deneyimini yaşayabilirsiniz.

İster rehberli ister rehbersiz olarak Türkiye’nin tüm bölgelerine araç tahsisi sağlayabiliyoruz. Geniş hizmet ağı ve kaliteli araç filosu ile sizlere günlük olarak ya da saatlik olarak araç tahsisi hizmeti sunuyoruz.

Eğer çok seyahat eden biriyseniz ve gittiğiniz her yere arabanızı götüremiyorsanız günlük/saatlik araç tahsisi hizmetleri oldukça faydalı olmaktadır.

Yurtdışından gelecek misafirlerinize özel tahsis edilecek araçlar sadece sizin istediğiniz güzergahlara gider ya da misafirinizin isteğine göre tahsis boyunca kullandırılır.

Standart havaalanı transferlerinin dışında sadece alınış yeri ve varış yeri belli değildir. Güzergahınız dışında ve transfer süresi dışında da kullandırılır.

Kesinlikle paylaşımlı olmaz. Firmamızın araç tahsisi hizmeti sayesinde hem kurumsal bir hizmet almış olursunuz, hem de yasal olarak aldığını tüm hizmetler sigorta kapsamında olur. Faturalı işlemleriniz sayesinde şirket gideriniz olarak görünür. Tahsis süresinde yaşanacak yasal problemler ortadan kalmış olur.

Taşıma

İsteğiniz doğrultusunda sizi havaalanından alıp havaalanına bırakıyoruz.

Covid-19

Covid-19 önlemleri kapsamında sağlığınızı önemsiyor ve gerekli hijyen işlemlerini aksatmadan uygulayıp size özel paylaşımsız araçlar tahsis ediyoruz.

Rehber

Rehberli araç tahsis hizmetimiz sayesinde rahat ve konforlu bir yolculuk geçirmenizi sağlıyoruz.

İkram

Araç içi ikram hizmetimiz ile yolculuk kalitenizi arttırıyoruz.

Güvenlik

GPS takip sistemli araçlarımız sayesinde güvenliğinizi önemsiyor ve değer veriyoruz.

Filomuz

Kaliteli ve geniş çaplı araç filomuz ile isteklerinize uygun araçlar tahsis ediyoruz.
Bize Katıl

Rezervasyonun Yok mu?

Butona tıklayarak bizle iletişime geçebilirsin.
Whatsapp'a Git
Rezervasyon İçin ->
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?