Yat Turu

Anında İletişim

Whatsapp hattımızla anında bize ulaşarak bilgi ve rezervasyon alabilirsiniz.

+90 216 888 6 366

7/24 numaralarımızdan bizlere ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

DMN Travel İstanbul’un dünyaca ünlü Boğaz şeridinin eşsiz güzelliğini keşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar sunmak için özel bir rota izleyecek ve bol bol fotoğraf çekme imkânınız olacak.

Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un tarihi yalıları, tarihi yarımada, Topkapı Sarayı, Aya Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi gibi asırlara şahitlik etmiş onlarca esere en güzel gözüktükleri yerden bakacaksınız. Hele bir de gün batımını teknede geçirirseniz unutamayacağınız bir manzara ile karşılaşacağınızı söyleyebiliriz.

DMN Travel ile büyük aile toplantılarınızda, doğum günü ve kutlama etkinliklerinizde, evlilik teklifi ve yıl dönümü kutlamalarınızda yemekli tekne turu organizasyonları düzenleyerek hem kendinize hem de sevdiklerinize farklı bir gün yaşatabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla bir aradayken İstanbul’un muhteşem görüntüsünün de size eşlik ediyor olması gününüzü daha da özel kılacak.

Yemekli boğaz turu ile her zaman yapmak istediğiniz ancak bir türlü fırsat bulamadığınız boğaz turunu yapmak için kendinize bir bahane uydurmuş olacaksınız.

İstanbul’un tarihi ruhunu özel bir yemek eşliğinde sevdiklerinizle beraber yaşamak istiyorsanız yemekli boğaz turu seçeneklerinden isteğinize göre bir etkinlik düzenleyerek farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Whatsapp'a Git
Rezervasyon İçin ->
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?